Hakkımızda

ENNEXT HzQ’NUN DOĞUŞU

Doğru zamanda doğru yerde olmanın, biraz sabredip biraz da değişime ayak uydurmanın sonucunda var olan Ennext, yaptığı işin en iyisi olabilmek için yola çıkmış, yaptığı işlerde “Bu gelinebilecek son nokta” dedirtebilecek bir motto benimsemiştir.

Her işin bir kimyası olduğuna inanıyoruz. Bizim kimyamız da HzQ üzerine kurulu.
Hardy, cesur fikirlerimiz var.
Zealous, her zaman azimli ve heyecanlıyız.
Quality, kısa sürede yüksek kaliteli işler üretiyoruz.

 

HAKKIMIZDA

Dijitalleşen dünyada sadece geleneksel reklam yöntemlerinin yetersiz kaldığını biliyor, dijital reklamcılık konusunda da standart işlerin ötesinde fikirler üretiyor, mutlu markalar yaratan tam hizmet reklam ajansı olarak yer alıyoruz.

Global düşünürken, yerel hareket etmeyi de biliyor, markanızın yol haritasını çiziyoruz. Önce markanızı iyi tanıyor, sonra benimsiyoruz. Yaratıcı stratejinizi belirliyor, gereksinimlerinizin farkına varıyoruz. Harekete geçiyor, sizi anlıyor ve çözümler sunuyoruz.

TV filminden basın kampanyasına, açık hava çalışmalarından tanıtım videolarına, sosyal medya yönetimlerinden kurumsal kimlik çalışmalarına, broşür, prodüksiyon, Web ve E-ticaret sitesi yapımına kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazır bulunuyor, hedeflerinizi hayata geçirmenin yolunu açıyoruz.

Bizi ayakta tutan deli dolu bir ruhumuz var. Profesyonel iş hayatımızın gücünü ekip ruhunun uyumundan alıyoruz. Değişimlerin önünü açıyor, ileriye bakıyoruz. Yeniliklerin ve dijitalleşmenin bize yeni ilhamlar verdiğini biliyor, her gün bir adım daha ilerliyor, bize kattıklarının farkına varıyoruz.

Ulusal alanda gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerin yanı sıra, başarı hikâyelerimizi de uluslararası alanlara taşımak istiyor, ses getirecek işlere imzamızı atmak istiyoruz.

Orijinaliz

Bizi ayakta tutan orijinal fikirlerimiz. Her zaman inandıklarımızın peşinden gidiyor, her alanda tecrübelerimizi ortaya koyuyoruz.

İşimizi ve fikirleri ilgi çekici hâle getirip, şaşırtmayı seviyoruz.

Alışılmışın dışında olanı kendimize yakın buluyor, basit olanı farklılaştırıyoruz. Farklı obje ve fikirleri harmanlayarak yeni söylemler, yeni fikirler, yeni uygulamalar geliştiriyoruz.

Kendimizi Keşfediyoruz

Her gün biraz daha gelişiyor, bakış açımızı genişletiyoruz. Biz değiştikçe fikirlerimiz de büyüyor, markanızı tüketici için daha değerli hâle getiriyoruz. Her seferinde kendimizi yeniden keşfediyoruz. Bugün yaptığımız işlerde sizi biraz daha zirveye taşıyor, farkındalık yaratıyoruz. Markanız için, hedef kitlenize ve felsefenize uygun bir kişilik yaratıyoruz. Teknoloji, tüketici ve zaman değişse bile markanın taşımış olduğu kişiliğin korunması ve değerinin artması için çalışmaya devam ediyoruz.

İnanıyoruz

Her işin alt yapısında biraz inanç biraz da istikrar vardır. Biz kendimize güveniyoruz, sizlerin de bize güvenmesi için çok çalışıyoruz. Kendimize inanırsak biliyoruz ki sizler için de en iyisini yapabiliriz.

İnsanı yani zamanın ruhunu anlamak, geçmişe dönük kalmamak ve yeni çağın gerekliliklerine uymak zorunda olduğumuzu bilerek başarılı markalar yaratıyor, uzun yıllar hafızalarda yer edinebilmeniz için uğraşıyoruz.

Duyguların gücünden yararlanıyor, bolca zeka biraz da duygu katıyoruz. Markalarınız için duygu ve değer inşa ediyor, tüketicinin markanıza olan inancını tazeliyoruz.