Hizmetlerimiz

GELENEKSEL TASARIM

Görsel iletişim aracı olarak grafik tasarım, estetik değerler kadar, işlevsel anlamda da ele alınmalıdır. Marka kimliğinin ve marka dilinin oluşturulması için yaptığımız çalışmalarda etkili bir iletişim kuruyor, yaratıcılıkla birleştiriyoruz.

Görsel imajın ve mesajın akılda kalmasını sağlarken, farklı teknikler kullanıp, farklı anlatım yollarına başvuruyoruz.

Logo & Amblem, afiş, basın ilanı, kurumsal kimlik tasarımı, billboard, davetiye, ürün tanıtımı için etiket ve ambalaj vb. unsurların tasarımı gibi markanın değerini yükselten çalışmalar yapıyor, özgün bir tarz benimseyip, hedef kitle de olumlu çağrışımlar uyandırıyoruz.

DİJİTAL TASARIM

Her geçen gün dijitalleşen yaşantımızda, görsellerin insanlar üzerindeki etkisi oldukça etkili bir hâl alıyor ve her alanda karşımıza çıkıyor.

E-bülten tasarımı, banner tasarımı, mail tasarımı, Web sitesi ve sosyal medya yönetimi gibi dijital tasarımlarla verilmek istenilen mesajın hedef kitleye ulaşabilmesi için gerekli kurguyu belirliyoruz. Markanın bilinirliği ve kişiliği adına yapılan tüm çalışmalarda kreatif ve özgün fikirleri uygulamaya özen gösteriyoruz.

Dijital tasarım denildiğinde ilk akla gelen Web siteleri, markaların olmazsa olmaz dijital mecralarıdır.

Bu anlamda marka ya da firmalara ulaşmak isteyen tüketici, karşısında profesyonel ve dikkat çekici bir site ile karşılaşmak isteyecektir. Aynı şekilde sosyal medya dijital mecra da kullanılan reklam mecralarından biri ve en popüler olanıdır.
Markanız ve ürünleriniz için yeni fikirler üretiyor, etkili bir strateji geliştiriyoruz. Sosyal medya mecralarını aktif kullanarak, gündemi yakından takip ediyor, marka ve hedef kitle arasında etkileşimi kuvvetlendiriyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sürekli değişen akıma ve hızına ayak uydurmak, yeniliklere açık hâle gelebilmek için, iyi yönetilen bir sosyal medyaya ve ekibe ihtiyaç duyulur. Markanın ihtiyaç duyduğu içeriğe, takipçiye ya da beğeniye ulaşmak için iyi bir planlama yapılması gerekiyor. Bir strateji planı dahilinde dijital hedefler belirliyor, markanın dijital ve satış hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıyoruz.

Doğru yapılmış bir reklam yönetimi ile rakip markalar arasında öne çıkıp, mesajınızın hedef kitleye ulaştırılmasında aktif rol oynuyoruz.

İçerik dilinin belirlenmesi, ilgi çekici tasarımların yer alması ve öne çıkan hesaplar arasında yer almanız için iyi analiz edilerek hazırlanmış haftalık/aylık içerikleri, reklam yönetimini uzman ekibimiz ile sizlere sunuyoruz.

MARKA YÖNETİMİ

İnsanlar gibi kimlik ve kişilik taşıması gereken markalar için, hedef kitle ile aranızda kuvvetli bir bağ oluşturuyor, uzun soluklu ve güven ilişkisi temelli bir yapı oluşturuyoruz.

Güçlü bir marka olmanız, müşteri sadakati kazanmanız ve hedef kitle ile duygusal bir bağ kurmanız için markanıza yönelik bir yönetim stratejisi belirliyoruz.

Marka adınızın marka mesajıyla uyumlu olması, markayı öne çıkaracak noktaların belirlenmesi, mevcut ve potansiyel müşterilerin isteklerinin anlaşılması gibi çalışmaları detaylıca gözden geçiriyor, sürekli değişim içerisinde biz de yeniliklere ayak uyduruyoruz.

Basılı ve dijital mecralarda daha fazla görünmenizi sağlayarak marka farkındalığınızı artırıyor, çeşitli kampanyalarla sesinizi duyurarak olumlu bir dönüşüm imkânı yaratıyoruz.

PRODÜKSİYON

Kurumunuzu ya da markanızı kitlelere duyurmak, kendinizi ifade etmek ve kısa süre de çok şey anlatmak istiyorsanız hedeflerinizi profesyonel prodüksiyon hizmetiyle hayata geçiriyoruz.

Uzun ya da kısa film, reklam ve tanıtım filmleri, animasyonlar, jingle ve jenerikler ile markanızı ya da ürünlerinizi tanıtmak istediğinizde belirlenen konsept ve çizgide çözüm yolları sunuyoruz.

Kurumsal vizyon ve itibarınız için yapılacak çalışmalarda, alanında uzman teknik ekibimizle sizi yansıtacak içerikler hazırlıyor, teknolojik gelişmelerden faydalanarak yeni yöntemler kullanıyoruz.

Başarılı bir prodüksiyon ile etkileyici bir film ya da ses ortaya çıkarılmasını sağlıyor, başarılı işlere imza atıyoruz.

ANİMASYON

Çekimi zor hatta gerçekleşmesi mümkün olmayan fikirler için animasyon filmleri, istediğiniz mesajı vermenizde etkili bir yoldur.

Özgün ve sıra dışı fikirlerin hızlı ve kolay bir şekilde anlatılmasına yardımcı oluyor, mesajları çarpıcı bir şekilde iletmenizi sağlıyoruz.

Markanızı temsil eden karakterlere ihtiyaç duyduğunuzda ya da yaratıcı animasyon içerikleri üretmek istediğinizde kısa ve vurucu animasyonlar, dijital çağın içerisinde sık kullandığımız yöntemler arasında yerini alıyor.

YAZILIM

Mobil Yazılım Çözümleri

Akıllı telefonların hayatımıza hızlı girişiyle beraber mobil uygulama pazarı da her geçen gün hızla gelişmeye devam ediyor. Mobil cihaz kullanımının hızla artması da şirketleri, mobil kullanıcılara hitap eden kullanıcı dostu arayüzlere sahip mobil uygulama ve mobil web uygulamalarını pazara sunmayı kaçınılmaz hâle getiriyor. Günümüzde birçok Windows veya web tabanlı uygulamanın mobil versiyonu bulunuyor.

ENNEXT Yazılım olarak, akıllı telefon pazarında Iphone, iPad, Android, Blackberry, Windows Mobile, Windows Phone 8, Nokia Symbian, HP WebOs (Palm), Samsung Bada cihazlarda çalışan yerel (native) mobil uygulamalarının yanında, Html 5 teknolojisini kullanarak mobil web uygulamaları geliştiriyoruz.

Ayrıca Navigasyon, Lokasyon Bazlı Servisler, Sosyal Medya Uygulamaları, Sahadan Veri Toplama, Kurumsal Mobil Uygulamalar, Mobil Dergi Çözümleri, Mobil E-Ticaret Uygulamaları, Mobil Ödeme Sistemleri vb. konularında yazılımlar ve çözümler üretiyoruz.

Kurumsal şirketlerin mobil hayata kolayca adım atabilmesi için stratejiler oluşturuyor, sektördeki deneyimimizi şirketlerin başarısı için kullanıyoruz. Mobil uygulama pazarında önemli bir deneyime sahip olmakla birlikte hazırladığımız güncel uygulamalarla şirketlere en iyi kullanıcı deneyimini garanti ediyoruz. Piyasadaki tüm mobil işletim sistemlerine uyumlu çözümler geliştiriyor, iOS, Android, Windows 8 ve diğerlerinde kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak üstün tasarım kabiliyeti ortaya koyuyoruz.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar baştan sona rehberlik ediyor, proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanarak, mobil projelerde yapılandırma, tasarlama, geliştirme ve uygulamaya geçirme aşamalarının tümünü ENNEXT Yazılım olarak siz müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin her zaman pazarın bir adım önünde yer almasını sağlayacak çözümler geliştiriyor, kurumlara sunduğumuz özel uygulamalarla öne çıkıyoruz.

Müşterilerimize en uygun platform ya da platformları seçiyor, karşılaştığınız güçlüklere en uygun çözümleri sunuyor, marka kimliği ile en iyi görünüm ve tutarlılığı yaratarak destek vermeye devam ediyoruz.